pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 1 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1497

[ZDJĘCIA] Trwa remont ulicy Bratniej na Kolonii Jasnej

Na osiedlu Kolonia Jasna trwa remont ul. Bratniej. Nowa nawierzchnia asfaltowa zostanie położona na odcinku od ul. Słonecznej do ul. Srebrnej. Zakres prac obejmuje także regulację studzienek oraz kratek kanalizacyjnych.

Ulica Bratnia w Pszczynie w remoncie
Ulica Bratnia w Pszczynie w remoncie · fot. UM Pszczyna


Prace remontowe prowadzone są w ramach bieżącego utrzymania gminnych dróg. Dwa tygodnie temu zakończono prace modernizacyjne na ulicach Pięknej (na odcinku od Srebrnej do Księżycowej), a także Stalowej, Diamentowej, Żelaznej i Perłowej.

Remont 2 odcinków ulicy Bratniej - 30.11.2021 · fot. DJ Hooligan


Przebudowana została także ul. Księżycowa, gdzie wybudowano nowe miejsca postojowe wzdłuż drogi na wysokości przedszkola. Realizacja inwestycji wymagała również przesunięcia chodnika poza miejsca postojowe, przestawienia lamp oświetlenia ulicznego, utwardzenia terenu placu przedszkolnego i drogi wewnętrznej oraz wymianę nawierzchni placu przed wejściem do przedszkola.

ar / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.