pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 grudnia 2021
  • 2 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1127

Fizjos: świąteczne bony upominkowe na masaż i nie tylko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj

Artykuł sponsorowany:

Bon Upominkowy na masaż w gabinecie Fizjosto doskonały pomysł na prezent dla ludzi dbających o swoje zdrowie, którzy po ciężkim dniu marzą o chwili relaksu lub borykają się z dolegliwościami bólowymi.

Fizjos


Naszym klientom dajemy możliwość szybkiego zakupu i długiego terminu realizacji fantastycznych bonów upominkowych na pakiety oraz zabiegi lecznicze, relaksacyjne, orientalne, kosmetyczne i odnowy biologicznej. Dla osób borykających się z kontuzjami czy dolegliwościami bólowymi mamy również możliwość konsultacji fizjoterapeutycznych i zabiegów terapeutycznych. Od tego roku w swojej ofercie posiadamy również specjalne dodatki w postaci zestawów do aromaterapii, naturalnych kosmetyków i bonów upominkowych na wkładki TERMO FORM. Nie czekaj podaruj bliskim zdrowie i relaks.

Jak kupić e-voucher?Bon można zakupić:
  • za pośrednictwem naszej strony internetowej fizjos.pl w zakładce E-voucher: fizjos.pl/bony-upominkowe/bony/ zakupiony e-voucher z dostawą na maila, otrzymasz w kilka minut od zapłaty!
  • telefonicznie: 790 636 990, z możliwością wysłania pocztą tradycyjną
  • w rejestracji Gabinetu Fizjos W Pszczynie do 23 grudnia w godzinach PN-PT od 9.00-19.00 i w soboty po telefonicznym ustaleniu.


Eleganckie zaproszenie

Bony Upominkowe zakupione w Gabinecie Fizjos mają wyjątkową formę eleganckich imiennych zaproszeń. Wydrukowane są na wysokiej jakości papierze lub ręcznie robione w formie rękodzieła.

Bony można zakupić od "od ręki" w recepcji Gabinetu Fizjos w Pszczynie. Bon możemy również wysłać do Klienta pocztą po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu: 790 636 990

FIZJOS - MASAŻ i FIZJOTERAPIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626