pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 listopada 2021
  • wyświetleń: 283

Pudełka Curver - poznaj najpopularniejsze kolekcje!

Materiał partnera:

Firma Curver dała się poznać jako instytucja odpowiedzialna oraz świadoma ekologicznie. Jej priorytetami od zawsze były zrównoważony rozwój oraz innowacje. Pudełka Curver wytwarzane są z tworzyw sztucznych, co powoduje, że tym bardziej cieszą się popularnością. Trudno jest bowiem o ich zniszczenie. Co więcej, wszystkie produkty są łatwe w czyszczeniu oraz musimy naprawdę postarać się, aby się pobrudziły. Jak na tle innych produktów wypadają pudełka Curver?

Źródło: pexels.com


Pudełka Curver - każdy znajdzie tu coś dla siebieTo, co wyróżnia markę to wykonywanie pudełek z różnego rodzaju materiałów. Wszystkie jednak opierają się na biodegradowalnych tworzywach sztucznych. Najpopularniejsze z nich to:

Pudełka betonowe

Beton to niezwykle funkcjonalny oraz wytrzymały surowiec, który stosowany był z powodzeniem już za czasów Rzymian. Obecnie, jego industrialny wygląd bardzo chętnie wykorzystywany jest we wnętrzach oraz zewnętrzach domów. Poza cechami praktycznymi, betonowe pudełka stanowią także doskonały element dekoracyjny, który skutecznie wzbogaca wygląd nowoczesnych wnętrz.

Pudełka Terrazo

Ten rodzaj pudełek wyróżnia ich geometryczny wygląd. Stworzone są one w 100% z odzyskanych materiałów. Jest to najnowsza linia producenta, która skradła serca nie tylko wielbicielom ekologii, ale i ponadczasowego designu. Całość składa się z trzymodułowych pojemników do przechowywania oraz może być dopełniona o magla lub kosz na bieliznę z tej samej serii.

Kolekcja Knit

Pudełka z kolekcji Knit wyróżnia wykonanie - splot, który zainspirowany jest nostalgią oraz sztuką dzianin. Wszystkie produkty wytwarzane są za pomocą tradycyjnych technik dziewiarskich. W ten sposób klienci otrzymują prawdziwe produkty powstałe na bazie żywicy. Szwy pudełek wykonane są na drutach.

Kolekcja Infinity

Kolekcja ta jest najpopularniejszą wśród pozostałych. Wyróżnia się ono prostotą stylu skandynawskiego. Pudełka oraz regały z tej serii wykonane są w 100% z odzyskanego tworzywa. Doskonale sprawdzą się one do przechowywania ulubionych rzeczy, ołówków czy książek. Dostępne są w wielu, różnych rozmiarach.

Gdzie swoje zastosowanie znajdą pudełka Curver?Pudełka marki Curver znajdą swoje zastosowanie wszędzie. Mogą być one doskonałym uzupełnieniem pokoi dziecięcych, sypialni, salonów, łazienek oraz kuchni. Spełnią się w roli orgaizera na przyprawy, przybory toaletowe, czy zabawki. Otwarte pudełka z motywem betonu świetnie uzupełnią każde industrialne wnętrze. Możemy wybierać wśród kształtów, kolorów oraz rodzajów wykończenia pudełek. Wszystko z myślą o klientach marki. Tak różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.