pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 23 listopada 2021
  • wyświetleń: 840

Angielski dla dzieci 3-6 lat - ostatnie miejsca!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Handy English" podaj

Zależy ci na edukacji językowej Twojego dziecka? Chcesz, aby dzięki znajomości języka angielskiego Twoje dziecko spełniało swoje marzenia? W Handy English uczynimy z Twojego maluszka poliglotę! Zapisz go na kurs Teddy Eddie, a nim się obejrzysz, będzie śmigał po angielsku lepiej niż niejeden dorosły!W Handy English w Pszczynie na Placu Targowym 13 już od 10 lat nauczamy angielskiego w sposób radosny i ciekawy, a przede wszystkim skuteczny.

Co robimy, aby osiągnąć takie efekty u kilkulatków? Od najmłodszych lat zaszczepiamy w dzieciach miłość do języka obcego. Teddy Eddie to sympatyczny pluszowy miś, który nie pozwoli Twojemu maluszkowi na nudne i bezproduktywne spędzanie czasu.

Program kursu przechodzi płynnie od oswajania maluszka z językiem, przez wprowadzenie całych zdań podczas zabaw i gier, a w efekcie dziecko uczy się ponad 2000 słów w języku angielskim!

Co jeszcze Twoje dziecko znajdzie na naszym kursie dla najmłodszych? Żywiołowe gry, pobudzające jego ciekawość i zachęcające do nauki, historyjki, piosenki, zabawy i gry zespołowe, które sprawią, że maluch czuje się na zajęciach jak podczas zabawy z kolegami, zestaw kursanta pełny ciekawych i przydatnych akcesoriów, w tym dostęp do aplikacji PLAC ZABAW, na której znajduje się ponad 101 gier językowych.Takie podejście do procesu poznawania języka obcego przynosi realne efekty - nasi kursanci od najmłodszych lat potrafią płynnie, naturalnie i bezstresowo komunikować się w języku angielskim.

Czekamy na Ciebie w Handy English, gdzie zapewnimy Twojemu dziecku przyjemną i efektywną naukę języka angielskiego.

Nie zwlekaj! Mamy ostatnie miejsca w grupach:

  • START 1 (3 latki) piątki 15:45-16:25, 3 MIEJSCA,
  • STANDARD 4 ( 4 i 5 latki) pon i śr 17:45-18:20, 1 MIEJSCE,
  • ABC 2 (6 latki) pon i śr 16:50-17:35, 1 MIEJSCE.


Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej szkole?
Masz jakieś pytania odnośnie kursów?

Zobacz nas na Facebooku: www.facebook.com/handyenglish

lub zadzwoń pod numer: 783 062 161.

Handy English Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie

43-200 Pszczyna
ul. Plac Targowy 13

tel. 783062161
kom. 783062161Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Handy English

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Handy English" podaj