pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 22 listopada 2021
  • wyświetleń: 4835

Zastępca wójta gminy Suszec odwołany. Nie wskazano przyczyny

10 listopada br. Krzysztof Majeran, zastępca wójta gminy Suszec, został odwołany ze stanowiska. Odwołanie nastąpiło bez podania przyczyny.

Urząd gminy Suszec
Zastępca wójta gminy Suszec odwołany. Nie wskazano przyczyny · fot. pless.pl


- Potwierdzamy, że w dniu 10.11.2021 r. Zastępca Wójta Gminy Suszec został odwołany ze stanowiska, z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na dzień 31.12.2021 r. Odwołanie nastąpiło bez podania przyczyny - poinformował naszą redakcję Marian Pawlas, wójt gminy Suszec.

Krzysztof Majeran pełnił funkcję zastępcy wójta gminy Suszec od 2 maja 2019 roku. Wcześniej pracował w Urzędzie Gminy Brennej, również na stanowisku wicewójta.

W Urzędzie Gminy w Suszcu sprawował nadzór i odpowiedzialność za prace kilku komórek organizacyjnych urzędu: Referatu Infrastruktury Technicznej i Inwestycji, Referatu Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa, Biura Zamówień Publicznych oraz Biura Gospodarki Przestrzennej i Zarządzania Nieruchomościami.

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.