pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 14 listopada 2021
  • wyświetleń: 8049

Pożar domu przy ul. Łowieckiej w Pszczynie. Ogień na poddaszu

W nocy z soboty na niedzielę, z 13 na 14 listopada, w domu jednorodzinnym przy ul. Łowieckiej doszło do pożaru poddasza.

pożar, Łowiecka
fot. Ratownictwo Powiat Pszczyński


Służby zostały wezwane tuż przed godziną 2 w nocy. Źródło powstania ognia nie jest na ten moment znane. Całkowitemu spaleniu uległo jedno pomieszczenie na poddaszu. Sąsiadujące z nim pokoje
zostały okopcone i częściowo nadpalone. Nadpaleniu uległ także fragment podbicia dachu oraz część elewacji. Straty są dokładnie szacowane.

Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Mieszkańcy opuścili budynek przed przyjazdem służb. Przyczyny powstania ognia ustala policja.

Na miejscu pracowały 3 zastępy PSP Pszczyna oraz jednostki OSP Piasek, OSP Jankowice, policja, zespół ratownictwa medycznego, a także pogotowie energetyczne. Działania zakończyły się nad ranem. Ostatni zastęp strażaków wrócił do bazy o godzinie 4.30.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.