pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 29 października 2021
  • 2 listopada 2021
  • wyświetleń: 5171

[FOTO] Rozdawali odblaski przy cmentarzach i drogach

Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, wspólnie ze strażnikami miejskimi, rozdawał w piątek, 29 października odblaski przy przejściu na ulicy Bielskiej. Akcja była kontynuowana przez straż miejską przez cały weekend, głównie przy cmentarzach. Strażnicy razem z policjantami dbali o bezpieczeństwo mieszkańców i przypominali o zasadach poruszania się po zmierzchu.

Straż Miejska wraz z burmistrzem rozdawała odblaski w Pszczynie - 29-30.10.2021 · fot. Oskar Piecuch / UM Pszczyna


W miniony weekend w różnych punktach na terenie gminy straż miejska rozdawała mieszkańcom odblaski i zachęcła, by byli widoczni na drodze. Strażników można było w tych dniach spotkać między innymi przy przejściu dla pieszych na ulicy Bielskiej, a także przy pszczyńskich cmentarzach, między innymi Wszystkich Świętych i św. Jadwigi Śląskiej, gdzie w akcję włączyła się też pszczyńska policja. Odblaski można było w weekend otrzymać również przy nekropoliach w Piasku i w Czarkowie.

Pamiętajmy, by być widocznym na drodze! Nośmy odblaski, zwłaszcza po zmroku!

ar, mp / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.