pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 19 października 2021
  • wyświetleń: 1319

500 seniorów z Goczałkowic otrzymało słodkie upominki

Z okazji Gminnego Dnia Seniora do najstarszych mieszkańców gminy trafiły słodkie niespodzianki wraz z listem od wójt Gabrieli Plachy. Upominki otrzymało prawie 500 mieszkańców Goczałkowic!

500 seniorow z Goczałkowic otrzymało słodkie upominki
500 seniorow z Goczałkowic otrzymało słodkie upominki i list od wójt · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Gminny Dzień Seniora jest w Goczałkowicach organizowany corocznie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych (przypada 1 października), Europejskiego Dnia Seniora (obchodzony jest 20 października) oraz Ogólnopolskiego Dnia Seniora (14 listopada). Piękną tradycją było wspólne spotkanie goczałkowickich seniorów.

Niestety, pandemia pokrzyżowała te plany. W tym roku również - w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo najstarszych mieszkańców - nie odbędzie się takie spotkanie. Jednak nie zapominamy o naszych seniorach!

- Zawsze staramy się obchodzić Gminny Dzień Seniora godnie, żebyście Państwo wiedzieli, że jesteście dla nas bardzo ważni, że chcemy korzystać z Waszych doświadczeń, wiedzy i mądrości. Ze względu na pandemię jesteśmy zmuszeni do rezygnacji z organizacji tradycyjnego spotkania. Ale świętujemy w inny sposób. Do wszystkich mieszkańców Goczałkowic powyżej 75. roku życia trafiła słodka niespodzianka z goczałkowickim akcentem. Dołączony do niej został list, w którym opisuję, jak w ostatnim roku zmieniły się nasze Goczałkowice - przyznaje Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój. - Mam nadzieję, że spodoba się Państwu niespodzianka. Jednocześnie liczę na to, że wkrótce będziemy mogli spotkać się, porozmawiać, powspominać - dodaje.

- Drodzy seniorzy! Z okazji Dnia Seniora przyjmijcie najlepsze życzenia! Życzę przede wszystkim dużo zdrowia, pogody ducha, rodzinnego ciepła oraz błogosławieństwa Bożego. Niech każdy dzień daje powody do radości i uśmiechu - mówi wójt.

ar / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.