Wiadomości

  • 18 października 2021
  • 21 października 2021
  • wyświetleń: 133312

[FOTO] Wypadek w Ćwiklicach. Ciężarna kobieta w ciężkim stanie!

Pszczyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku w Ćwiklicach, do którego doszło w poniedziałek, 18 października około godziny 18.00. Na skrzyżowaniu ulic Męczenników Oświęcimskich i Kombatantów zderzyły się 4 samochody osobowe. W wyniku poniesionych obrażeń dwie osoby trafiły do szpitala - w tym kobieta w zaawansowanej ciąży.

Wypadek w Ćwiklicach - 18.10.2021 · fot. pless.pl


Mundurowi do późnych godzin nocnych prowadzili czynności na miejscu zdarzenia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 41-letni kierujący oplem astrą wykonywał manewr skrętu w lewo, w ulicę Kombatantów, gdy doszło do zderzenia z samochodem marki Audi A5, który jechał w kierunku Pszczyny. W wyniku tego samochód audi siłą odrzutu uderzył kolejno w seata cordobę, którym jechała 29-latka wraz z 6-letnim dzieckiem, a następnie w opla.

Niestety w wyniku zdarzenia kobieta w zaawansowanej ciąży doznała poważnego urazu głowy i nieprzytomna trafiła do bielskiego szpitala karetką pogotowia. Ze względu na procedury lotów nocnych kobieta ostatecznie nie mogła zostać przetransportowana śmigłowcem.

6-letnim dzieckiem zaopiekował się tata, który przyjechał na miejsce. Dodatkowo pod opiekę lekarzy trafił 41-latek, który prowadził opla astrę.

Kierującemu samochodem opel astra policjanci zatrzymali prawo jazdy. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu wypadku pracował prokurator, policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, a także pszczyński technik. Droga była zablokowana prawie do północy.

ar, sid / pless.pl

źródło: KPP Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj