pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2021
  • wyświetleń: 1342

Bazarek książkowy - pieniądze na opłacenie leczenia zwierząt

Za nami:

W dniach 14-21 października potrwa charytatywny "Mroczny bazarek książkowy" Pieniądze zebrane z licytacji książek trafią na konto Fundacji Zwierzęca Arkadia i zostaną przeznaczone na zapłatę faktur za leczenie zwierząt w gabinetach weterynarii.

Postrzelony kot z Piasku
Mroczny bazarek książkowy - pieniądze na zapłatę leczenia zwierząt · fot. Fundacja Zwierzęca Arkadia


Fundacja Zwierzęca Arkadia organizuje 7-dniowy bazarek książkowy - jego celem jest zebranie choć części środków na opłatę już wykonanego leczenia i profilaktyki podopiecznych.

Bazarek ma formę licytacji - licytujecie pod zdjęciem wybranej książki, podając kwotę, jaką zamierzacie przeznaczyć. Wygrywa najwyższa oferta w dniu (i godzinie) zakończenia bazarku. Akcja kończy się 21.10.2021 r. o godzinie 21.00.

Licytować może każdy. Można też wystawić własne książki. Po zakończeniu internetowego bazarku organizatorzy poinformują o formie wpłaty i odbioru. Książki będzie można odebrać osobiście lub poprosić o wysyłkę.

Wydarzenie na Facebooku:
www.facebook.com/events/458958638819837/?ref=newsfeed

Oferty pojawiają się w zakładce "dyskusja" na stronie powyższego wydarzenia:
www.facebook.com/events/458958638819837/?active_tab=discussion

ar / pless.pl
źródło: Fundacja Zwierzęca Arkadia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.