pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 7 października 2021
  • wyświetleń: 609

30 tysięcy złotych na projekt Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące otrzyma 30 tysięcy złotych w ramach 5. edycji konkursu grantowego Fundacji BGK "Moja Mała Ojczyzna".

Szkoła w Łące
Szkoła w Łące · fot. UM Pszczyna


- Przedstawiony projekt "Bawimy się i uczymy" ma na celu aktywizowanie społeczności sołectwa i ościennych miejscowości, równocześnie zachęcając do dbania o tradycję i historię Łąki. Wśród planowanych działań jest między innymi przygotowanie plansz z grą interaktywną dotyczącą postaci związanych z Łąką oraz ważnych miejsc w Łące i zamontowanie ich na terenie placu zabaw - mówi Barbara Jastrzębska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Równocześnie w ramach projektu przeprowadzona zostanie modernizacja placu zabaw. Planowana jest wymiana i naprawa urządzeń. Wykonane zostaną również prace związane z zacienieniem i zielenią. Nasadzonych zostanie 10 drzew liściastych. Zadanie będzie realizowane od stycznia do sierpnia przyszłego roku.

Łącka szkoła jest jednym z 30 beneficjentów z całego kraju, którzy otrzymają dofinansowania w ramach konkursu "Moja Mała Ojczyzna". Pozyskane 30 tysięcy złotych to maksymalna kwota, jaką przyznawano.

ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj