pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 7 października 2021
  • 8 października 2021
  • wyświetleń: 2956

Toaleta publiczna za 369 tys. zł? Jedyna oferta przekracza budżet

Tylko jedna firma złożyła ofertę w przetargu na zaprojektowanie i wybudowanie toalety samoobsługowej w Pszczynie przy ulicy Bolesława Chrobrego. Spółka Budotechnika z Pilchowic wyceniła swoją usługę na 369 tys. złotych. To o 69 tys. zł więcej niż zakłada budżet na sfinansowanie zamówienia.

szalet miejski, toaleta
Projekt jednej z realizacji firmy Budotechnika · fot. Budotechnika


Przypominamy, że we wrześniu Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i wykonanie budynku automatycznej, dwukabinowej toalety samoobsługowej. Obiekt powstanie na rogu ulicy Bolesława Chrobrego i Placu Targowego. Więcej o specyfikacji zamówienia pisaliśmy w artykule "Przy ulicy Chrobrego powstanie automatyczna toaleta publiczna".

W przetargu wystartowała tylko jedna firma. Swoją ofertę zgłosiła Budotechnika z Pilchowic - spółka, która specjalizuje się w tego typu realizacjach.

Firma z Pilchowic wyceniła zaprojektowanie i wybudowanie toalety publicznej na kwotę 369 tys. zł. Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie poinformowała, że na ten cel zamierzała przeznaczyć 300 tys. zł.

Na razie nie wiadomo czy postępowanie zostanie unieważnione. Być może w budżecie gminy znajdą się dodatkowe środki na sfinansowanie zamówienia.

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.