pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 19 września 2021
  • wyświetleń: 2138

Przy centrum przesiadkowym w Zdroju może stanąć biletomat

Jest szansa, że po zakończeniu przebudowy stacji kolejowej w Goczałkowicach-Zdroju, przy centrum przesiadkowym stanie urządzenie, w którym będzie można kupić bilet na pociąg.

Centrum przesiadkowe w Goczałkowicach-Zdroju
Centrum przesiadkowe w Goczałkowicach-Zdroju · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Wójt Gabriela Placha spotkała się z przedstawicielem Kolei Śląskich. Spółka, w ramach współpracy z samorządami, wyraziła chęć ustawienia biletomatu w pobliżu stacji kolejowej w Zdroju.

- Rozmawialiśmy o możliwej lokalizacji takiego urządzenia do sprzedaży biletów na pociąg. Biletomat stanie najprawdopodobniej w pobliżu centrum przesiadkowego przy ul. Parkowej, niedaleko planowanego wejścia na perony. Będzie to duże ułatwienie dla podróżnych - mówi Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

Urządzenie pojawi się dopiero po zakończeniu inwestycji kolejowej oraz po wybudowaniu przejścia podziemnego łączącego oba perony. Prace prowadzone są przez PKP PLK. Spółka informuje, że mają potrwać do końca przyszłego roku.

ar / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.