pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2021
  • wyświetleń: 2092

Miód z powiatowych pasiek trafił do dzieci i młodzieży

Pszczelarze z Powiatowego Koła w Pszczynie podarowali miody z tegorocznych zbiorów. Kilkadziesiąt słoików pysznych i zdrowych miodów trafiło do placówek terapeutycznych oraz opiekuńczo-wychowawczych, które wykorzystają je dla wychowanków.

Miód z powiatowych pasiek trafił do dzieci i młodzieży · fot. Starostwo Powiatowe w Pszczynie


Miody są pyszne i zdrowe. Będą idealne na nadchodzącą jesień. - Ten rok był lepszy od ubiegłego jeżeli chodzi o nasze zbiory. Miody są bardzo dobrej jakości, świetnie smakują i przede wszystkim są bardzo zdrowe - mówił w Starostwie Powiatowym Tomasz Waloszek, prezes Powiatowego Koła Pszczelarzy w Pszczynie, przekazując włodarzom powiatu różne gatunki miodu.

- Dziękuję, że pszczelarze myślą o innych i że robią dla pszczół to, co trzeba. Pszczoły stoją na straży równowagi w przyrodzie. Póki istnieją, póty istnieje człowiek - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

Kilkadziesiąt słoików z miodem starosta Barbara Bandoła przekazała placówkom osób z niepełnosprawnościami oraz wychowankom pszczyńskiego domu dziecka.

ab / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.