Reklama

Wiadomości

  • 10 września 2021
  • 12 września 2021
  • wyświetleń: 15659

Mercedesy zawitały do Pszczyny - piękne samochody na Rynku!

To była nie lada gratka dla fanów motoryzacji. W piątek na pszczyński Rynek w piątek zawitały przepiękne Mercedesy z różnych epok! Mogliśmy podziwiać blisko 100 wspaniałych pojazdów, które biorą udział w wydarzeniu "Star Drive 2021".

XIX StarDrive Poland 2021 - Przystanek w Pszczynie - 10.09.2021 · fot. Oskar Piecuch / UM Pszczyna


Kierowcy wymieniali się doświadczeniami, a spacerowicze podziwiali. Słów zachwytu było mnóstwo. Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny specjalną nagrodą wyróżnił właścicieli pięciu wyjątkowych egzemplarzy.

- Miałem dziś niezwykłą przyjemność gościć na pszczyńskim rynku członków Klubu Zabytkowych Mercedesów, właścicieli pięknych pojazdów, symboli kilku epok motoryzacji. Przypadł mi również zaszczyt wyróżnienia pięciu wspaniałych samochodów i rozmów z osobami pełnymi pasji i miłości do swoich Mercedesów. Dla mieszkańców była to dobra okazja, by zobaczyć takie pojazdy, przyjrzeć się pięknym detalom, wykończeniu, zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz posłuchać opowieści o dalekich podróżach i przygodach, w których samochody uczestniczyły - podsumował zlot Mercedesów burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Imprezę w Pszczynie zwieńczyło wspólne zdjęcie uczestników zlotu, wykonane na schodach Muzeum Zamkowego.

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku" podaj