pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 6 września 2021
  • wyświetleń: 7047

Próba włamania na Piastowskiej. Złodziej nacisnął na dzwonek

W niedzielę, 5 września o godzinie 4.10 nad ranem doszło do próby włamania do mieszkania przy ul. Piastowskiej w Pszczynie. Pszczyńscy kryminalni prowadzą dochodzenie w sprawie tego zdarzenia.

Próba włamania do mieszkania na Piastowskiej - 05.09.2021 · fot. Poszkodowana


- Delikwent najpierw łomem bądź śrubokrętem otworzył drzwi klatki schodowej, następnie próbował wyłamać zamek w moim mieszkaniu. Prawdopodobnie zapierając się o ścianę, przypadkowo zadzwonił na mój dzwonek. Słysząc kroki i mój głos szybko zaczął uciekać, chowając się na dole klatki schodowej, doszło do wymiany kilku zdań między nami, z czego wynikało ze mężczyzna posługuje się gwarą śląska - relacjonuje poszkodowana.

Rysopis: 20-35 lat. Wzrostu średniego, szczupłej budowy ciała. Ubrany w czarne adidasy, czarne spodnie, bluzę/kurtkę koloru czarnego, być może z białymi napisami i kapturem, bądź kominiarką na głowie.

- Niech ten post będzie również ostrzeżeniem iż w okolicy krąży włamywacz - napisała na Facebooku właściciela mieszkania.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.