pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2021
  • wyświetleń: 571

Fizjoprofilaktyka - zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj

Gimnastyka korekcyjna, zdrowy kręgosłup, pilates, gimnastyka ciążowa, stepy, zajęcia "Rozluźniaj, rozciągaj, wzmacniaj" to zajęcia prowadzone w ramach fizjoprofilaktyki w gabinecie Fizjos.

FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA,Auto Myjnia


Oferta zajęć:  • Pilates - wtorki i czwartki godz. 17.00/18.00 - dla dorosłych;
  • Zdrowy kręgosłup - poniedziałki godz. 18.00 - dla osób z problemami bólowymi kręgosłupa w wieku 50+;
  • Gimnastyka ciążowa - wtorki i czwartki godz. 9.30 - dla kobiet po 12-stym tygodniu ciąży, które chcą być w dobrej formie w czasie ciąży, zadbać o prawidłowy rozwój maluszka, przygotować się do porodu oraz wrócić szybko do formy po porodzie;
  • Gimnastyka korekcyjna - godziny popołudniowe (godz. 16.00 i później) - dla dzieci i młodzieży z wadami postawy, płaskostopiem, obniżonym napięciem mięśniowym od 6-18 roku życia;
  • Stepy - wtorki i czwartki, godz. 19.00 (grupa początkująca i zaawansowana) - zajęcia ze stepem zawierają układy choreograficzne o różnym stopniu trudności i intensywności. Trening ten redukuje tkankę tłuszczową, zwiększa wytrzymałość mięśni oraz kondycję fizyczną, usprawnia układ krażeniowo-oddechowy. Choreografia na stepie to także dobra zabawa i odprężenie poprawiające koordynację ruchową. Zajęcia na stepie modelują przede wszystkim mięśnie pośladków, ud i łydek.
  • "Rozluźniaj, rozciągaj, wzmacniaj" - zajęcia w godzinach porannych i popołudniowych - mogą skorzystać osoby w wieku dojrzałym, które cierpią na nawracające dolegliwości bólowe kręgosłupa, stawów lub mięśni obwodowych.


FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA,Auto Myjnia


Więcej informacji i zapisy pod numerem tel. 790 636 990.

FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj