pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2021
  • 31 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1171

Gemini Park: powrót do szkoły z darmowymi kuponami na atrakcje!

Artykuł sponsorowany:

Już w środę, 1 września wielki powrót do szkoły, który po tygodniach wakacji i letniego rozluźnienia, nigdy nie jest prosty! Dlatego Gemini Park ma idealny pomysł, jak pomóc dziecku z uśmiechem przekroczyć szkolny progi - darmowe kupony na pizzę i lody oraz na wejściówki za połowę ceny do „Parku w Deche” i na „Wystawę Pająków”!

Gemini Park


Na wszystkich, którzy 1 września odwiedzą Gemini Park Bielsko-Biała, czekać będzie Rodzinka Gemińskich, która w godz. 10:00-18:00 rozdawać będzie darmowe kupony na pyszności oraz wejściówki na rodzinne atrakcje w Gemini Park!

Aby otrzymać kupon, należy odszukać żywe maskotki Gemińskich, które będą przemierzać pasaż centrum handlowego. W nagrodę za odnalezienie, otrzymać będzie można kupony na: darmową pizzę do Pizzy Hut, darmowe lody w Grycan, 50% zniżkę na bilet do Parku W DECHE czy 50% zniżkę na Wystawę Pająków, która specjalnie na tę okazję została przedłużona do 1 września!

Gemini Park


Z kuponów należy skorzystać jeszcze tego samego dnia, a liczba kuponów w akcji jest ograniczona.

Gemińskich, czyli żywe, kolorowe i bardzo pozytywne maskotki w osobach: mamy Hani, taty Marka oraz dwójki wyjątkowych dzieci: Zosi i Stasia, spotkać będzie można w różnych miejscach Gemini Park, w tym również m.in. w okolicach pięknej, niesamowitej i interaktywnej wystawy Bajkowych Środków Podróży, na której obejrzeć można pojazdy mierzące nawet 9 metrów długości i wyglądające jak prawdziwe dzieła sztuki!
A jeśli brakuje Wam jeszcze czegoś w wyprawce do szkoły, w Gemini Park z łatwością znajdziecie wszystko, co potrzebne zarówno „do plecaka”, jak i do odświeżenia dziecięcej garderoby przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała w środę 1 września, w godzinach 10:00-18:00.