pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1037

Wspinaj się z Diablakiem - relacja z zajęć

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

27 sierpnia odbyły się kolejne w tym roku zajęcia na ściance wspinaczkowej, organizowane w ramach działalności Klubu Sportowo - Turystycznego "Diablak". Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego a także osoby dorosłe.

Wspinaj się z Diablakiem - relacja z zajęć - 27.08.2021 · fot. KST Diablak


Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów i dorosłych już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem.

Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz poznały podstawowe zasady wspinania się i asekuracji oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia te były jak najbezpieczniejsze. Wszystkim uczestnikom należą się podziękowania za zachowanie reżimu sanitarnego i zastosowanie się do wprowadzonych w tym zakresie zasad - dziękujemy!

Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbywają się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę, o którym poinformujemy w najbliższym czasie poprzez stronę Klubu kstdiablak.pl

Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:
11.09.2021r. - wycieczka RODZINNA w Tatry
19.09.2021r. - wycieczka w Gorce - Turbacz
16.10.2021r. - wycieczka w Pieniny - Trzy Korony
13.11.2021r. - wyjazd na Termy Chochołowskie

Zapraszamy!

KST Diablak / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj