pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 562

Jaka powinna być dobra hulajnoga elektryczna w 2021 roku?

Materiał partnera:

Elektryczna hulajnoga to świetny środek transportu w przypadku dużych miast, ale równie dobrze można na niej podróżować w niewielkich miejscowościach. W tym pierwszym przypadku może zastąpić samochód lub rower przy dojazdach do pracy (przy okazji można ominąć korki), natomiast w drugim wybierając hulajnogę elektryczną, można na spokojnie zwiedzić wszystkie atrakcje i cieszyć się pięknymi widokami.

Źródło: pixabay.com


1. Wielkość baterii w hulajnodze elektrycznej
2. Do jakich prędkości rozpędza się hulajnoga elektryczna?
3. Najlepsza elektryczna hulajnoga od Xiaomi

Przy zakupie hulajnogi elektrycznej trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka parametrów, aby trafić na sprzęt, z którego będzie się później zadowolonym. Kluczowe jest maksymalne obciążenie, moc silnika oraz to, ile czasu można jeździć na jednym ładowaniu. Jeżeli nie chcesz ryzykować, że maksymalna prędkość nowego sprzętu będzie niewystarczająca, zapoznaj się z naszymi poradami.

Wielkość baterii w hulajnodze elektrycznejWielkość baterii, która zostanie wmontowana do hulajnogi, nie może być za duża, bo zwiększyłoby to ciężar całego środka transportu. Jednocześnie zbyt mała bateria uniemożliwi dojazd w wybrane miejsce (lub trudno będzie wrócić bez uprzedniego naładowania hulajnogi). Na szczęście w ostatnich latach technologia została udoskonalona, dzięki czemu nowa hulajnoga elektryczna ma niewielkie wymiary i jest lekka, a jednocześnie można na niej przejechać zazwyczaj od 20 do 30 kilometrów na jednym ładowaniu. Dokładny zasięg hulajnogi warto sprawdzić w specyfikacji dostarczonej przez producenta, co można zrobić na stronie sklepu https://www.neo24.pl/rozrywka/sport/hulajnogi.html.

Do jakich prędkości rozpędza się hulajnoga elektryczna?Nawet jeżeli hulajnoga ma na tyle mocny silnik, że bez problemu pozwala osiągnąć duże prędkości, to warto sprawdzić, czy w danym miejscu przepisy nie określają, ile maksymalnie może jechać hulajnoga elektryczna. Najczęściej nie powinno się przekraczać 25 kilometrów na godzinę. Jeżeli jednak pomimo tego chcesz przekonać się, jak szybkie są nowoczesne hulajnogi elektryczne, pamiętaj o bezpieczeństwie. Osiągając maksymalną prędkość łatwo o wypadek, więc kask i ochraniacze należy traktować jako coś obowiązkowego.

Najlepsza elektryczna hulajnoga od XiaomiDobre hulajnogi elektryczne Xiaomi w sklepie Neo24.pl cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów, ponieważ mają odpinany akumulator i wyróżnia je pojemna bateria. Dodatkowo hulajnogi Xiaomi są mało awaryjne, dlatego nie trzeba się obawiać kosztownych napraw. Najczęściej na pytanie o to, jaka hulajnoga sprzedawcy doradzają model Xiaomi Mi Pro 2.