pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2021
  • 27 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 10561

Rodzice dziękują ratownikom za uratowanie życia córeczki

13 sierpnia do 2,5-letniej dziewczynki z Łąki, która doznała wstrząsu anafilaktycznego, wezwano pogotowie. Teraz wdzięczni rodzice skierowali do ratowników podziękowania za uratowanie życia córki.

pogotowie ratunkowe, karetka
Karetka pogotowia · fot. BM / pless.pl


- W związku z interwencją z dnia 13 sierpnia w miejscowości Łąka do naszej 2,5 letniej córki, która doznała wstrząsu anafilaktycznego, chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania za profesjonalną pomoc, wysoka kulturę osobistą, za wielką empatię oraz za wlanie spokoju w nasze serca przez członków Zespołu Ratownictwa Medycznego z Pszczyny. W sytuacji stresującej dla nas - bezpośredniego zagrożenia życia naszego dziecka okazali się naszymi aniołami - napisali rodzice dziewczynki w liście złożonym na biurko dyrektora Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.

- Ważnym elementem w naszych oczach jest również komunikacja i wzorowe relacje z domownikami, które miały miejsce w tym przypadku. Dziękujemy bardzo za uratowanie życia naszej córki i życzymy wszelkiego dobra na każdy dzień i pomyślności w dalszej pracy - czytamy dalej w liście.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.