pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3981

Pszczyńscy kryminalni przechwycili narkotyki od 25-latka

Funkcjonariusze pszczyńskiej komendy policji zatrzymali mężczyznę, który posiadał 54,7 gramów marihuany, a także rośliny w fazie wzrostu. O dalszym losie sprawcy zdecyduje sąd.

Pszczyńscy kryminalni przechwycili marihuanę od 25-latka
Pszczyńscy kryminalni przechwycili marihuanę od 25-latka · fot. KPP Pszczyna


Pszczyńscy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej zabezpieczyli u 25-letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego marihuanę o wadze 54,7 gramów. W trakcie sprawdzania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych, użytkowanych przez mężczyznę, mundurowi ujawnili 5 krzaków konopi w różnej fazie wzrostu.

Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Mundurowi udaremnili wprowadzenie na rynek kolejnych nielegalnych środków. Nie tylko tych znalezionych, ale i tych, do których produkcji mężczyzna się przygotowywał.

Pszczyńska policja apeluje do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami i dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia.

- Reagujmy i sami stanowczo odmawiajmy, gdy ktoś namawia nas do brania narkotyków i dopalaczy - apelują mundurowi.

ar / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.