pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 658

Jak wybrać odpowiedni portfel?

Materiał partnera:

Portfelami posługujemy się właściwie wszyscy. Portfele damskie stanowią jednak osobny temat, którym chcielibyśmy się tu krótko zająć. Damskie portfele - proszę o tym pamiętać - posiadają nie tylko funkcję czysto użytkową, ale mówią też wiele o właścicielce portfela damskiego.

Whitpress


Portfele damskie w najlepszym wydaniuW portfelu przechowujemy często to, bez czego nie możemy żyć. Nasze karty kredytowe, gotówkę, zdjęcia najbliższych, bilety, bony podarunkowe, dokumenty osobiste... To oczywiście jest główna funkcja portfela: przechować niezbędne nam drobne przedmioty. Jednakże portfele damskie to także oznaka naszego stylu. Szczególnie panie dbają o portfele, ich rodzaj, wygląd, ponieważ damski portfel przekazuje pewien komunikat na zewnątrz, świadczy w jakiś sposób o nas. A wśród portfeli damskich spotykamy wielkie zróżnicowanie pod względem typów i rodzajów.

Musimy się w tym świecie jakoś poruszać. Pierwsze więc odróżnienie będzie dotyczyło portfeli damskich ze skóry (tradycyjny materiał dla sporządzania portfeli) oraz takich, które wykonano z włókien sztucznych lub bawełnianych. Te pierwsze są uznawane za bardziej trwałe i eleganckie, lecz te drugie są lżejsze, bardziej nowoczesne, często pozwalają na lepsze ułożenie przedmiotów wewnątrz. Dla portfeli damskich skórzanych używane są różne rodzaje skór, tak samo spotkamy się z wieloma materiałami dla portfeli z innych materiałów, ale podstawowe kryterium wykonania i szycia pozostaje to samo: portfel damski powinien być trwały i niezawodny pod względem bezpieczeństwa.

Spotkamy portfele damskie z gładką powierzchnią, niekiedy na skórach, z których wykonane są portfele zobaczymy jednak rodzaje wzorzystych powierzchni. Podobnie w portfelach z tkanin, bowiem te pozwalają na nadrukowanie każdego wzoru, każdej grafiki. Najbardziej klasyczne są oczywiście jednokolorowe portfele skórzane. Poza tym mamy do czynienia z wielką różnorodnością tego, co widzimy na wierzchniej stronie portfela damskiego. Wnętrza portfeli bywają bardziej lub mniej pojemne, zagospodarowane zaledwie kilkoma szufladami lub też wielokrotnie rozkładane, w wieloma przegródkami. Moda nie wyraża się źle ani o zapinaniu portfela na suwak, ani o domknięciu na zatrzask. Oba typy są mile widziane.

penazenky


Rozmiar portfela jest uzależniony raczej od naszych celów, bowiem możemy posiadać zminiaturyzowany portfel, w którym pomieścimy zaledwie kilka niezbędnych przedmiotów, jak i portfel damski bardzo obszerny - na tyle, że upodobniony do niewielkiej torebki.

Bardzo modne są w obecnym sezonie modele w kolorach pastelowych, zarówno te ze skóry i z innych tworzyw. Portfel damski odróżnia się od portfeli dla panów już na pierwszy rzut oka, swoją linią, kolorystyką, pewną zwiewnością i lekkością. Damski portfel jest bowiem czymś, co pani wyciąga z torebki, a wtedy prezentacja portfela wzmaga wrażenie przebywania obok osoby eleganckiej i nowoczesnej.

Sklep CCC i portfele damskieByć może najciekawszym i najbardziej atrakcyjnym miejscem, które z pełnym przekonaniem możemy polecić dla zakupu portfeli damskich, jest sklep CCC. Zarówno w wersji stacjonarnej jak i podczas zakupów online. Sklep CCC w przypadku portfeli damskich zasługuje na wyróżnienie ze względu na bardzo szeroki asortyment tych akcesoriów, gwarancje pochodzenie produktów od najlepszych producentów, a także dlatego, że oferuje wprost nieziemskie ceny za towar najwyższej jakości. Z całą pewnością sklepy CCC są godne polecania, gdy poszukujemy dobrego, modnego, naprawdę stylowego portfela damskiego.