pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2021
  • 28 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2661

[ZDJĘCIA] Spektakle plenerowe Stowarzyszenia "Take tam..."

Za nami:

W ramach Festiwalu Moja Pszczyna: Talenty i Pasje Stowarzyszenie "take tam..." zaprasza na serię spektakli plenerowych. Będzie coś dla dorosłych i coś dla dzieci.

Plenerowy spektakl Stowarzyszenia "take tam..." - czytanie performatywne dramatu "Mała cząstka innych ludzi" przed Biblioteką w Piasku - 20.08.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Stowarzyszenie rozpoczęło serię spektakli czytaniem performatywnym dramatu "Mała cząstka innych ludzi" w piątek, 20 sierpnia przed Biblioteką w Piasku. Była to partytura aktorska, podczas której artysta zmierzył się z zadaniami "reżysera" sztuki. Tekst, nawiązując do dylematów hamletowskich, zmierzył się z miejscem człowieka w społeczeństwie, z problemem samotności i depresji.

take tam


Drugim spektaklem, który zostanie zaprezentowany w ramach Festiwalu są przeznaczone dla dzieci "Przygody Misia, co klapnięte uszko ma" oparte na książkach Czesława Janczarskiego o najsłynniejszym Misiu.

Zagrany zostanie trzy razy: w Wiśle Małej, Piasku i Ćwiklicach przed bibliotekami, kolejno 21,22 i 28 sierpnia. Zawsze o 11.00.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

take tam

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.