pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2021
  • 19 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 4452

[ZDJĘCIA] Zuzanna Piech zaśpiewała w klubie Bugsy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

W środę, 18 sierpnia miał miejsce kolejny koncert w pszczyńskim klubie Bugsy’s Music Restaurante w ramach Festiwalu Moja Pszczyna: Talenty i Pasje. Wystąpiła młoda artystka ze Studzienic - Zuzanna Piech z zespołem B-L-P.

Koncert Zuzanny Piech z zespołem "B-L-P" w klubie Bugsy’s Music Restaurante - Festiwal Moja Pszczyna Talenty i Pasje - 18.08.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Zuzanna Piech szerszej publiczności pokazała się, wygrywając odcinek "Szansy na Sukces" z udziałem zespołu Pectus. Na scenie w Bugsy’s towarzyszyła wokalistce ekipa "B-P-L".

Zuza z zespołem B-L-P rozpoczęła współpracę przy projekcie ponad pół roku temu, kiedy dostała się do finału programu "Szansa na sukces - Opole 2021". W skład zespołu B-L-P wchodzą dwaj bracia, którzy brali udział w pomniejszych pszczyńskich, muzycznych projektach. Owocem ich ciężkiej pracy, jest niecodzienne, ciekawe i zróżnicowane brzmienie. Zagrają swoje autorskie utwory oraz przedstawią ciekawie zaaranżowane covery.

Imprezy w Bugsy odbywają się w ramach "Festiwalu Moja Pszczyna: Talenty i Pasje". Zaprasza Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Przypominamy że Zuzanna zagra również w piątek, 20 sierpnia przy centrum przesiadkowym w Pszczynie. Więcej na ten temat w artykule:
www.pless.pl/wiadomosci/69885-piaty-rozklad-jazdy-wystapi-zuzanna-piech-z-zespolem-pszczyna

ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj