pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 16 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2014

Rozluźniaj-rozciągaj-wzmacniaj. Jak walczyć z przewlekłym bólem?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj

Masz przewlekłe dolegliwości bólowe stawów lub mięśni? Specjaliści z pszczyńskiego Gabinetu Fizjos mają dla Ciebie rozwiązanie - nowy projekt dla osób w każdym wieku.

Reklama

FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA,Auto Myjnia


Osoby które cierpią na nawracające dolegliwości bólowe kręgosłupa, stawów lub mięśni obwodowych zachęcamy do udziału w nowym Projekcie Gabinetu Fizjos - Rozluźniaj-Rozciągaj-Wzmacniaj, który rusza w Gabinecie Fizjos już od września 2021.

Obok zajęć które już prowadzimy: gimnastyki korekcyjne, Zdrowa Ciąża, Zdrowy Kręgosłup i Pilates wreszcie czas na zajęcia RRW dla osób z bólami przewlekłymi i zajęcia dzięki którym będziesz mógł na co dzień cieszyć się dobrą formą i pożegnać się z przewlekłym bólem.

Projekt Rozluźniaj Rozciągaj Wzmacniaj to zajęcia prowadzone przez wykwalifikowany personel fizjoterapeutów i instruktorów w dostosowanych, nowych i wyposażonych salach terapeutycznych, w komfortowych, małych grupach, w promocyjnej cenie 40 zł za karnet miesięczny, zajęcia raz w tygodniu (cena tylko na wrzesień 2021).

Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej http://www.fizjos.pl lub pod numerem: 790 636 990.

FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA,Auto Myjnia


FIZJOS - MASAŻ i FIZJOTERAPIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj