pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2021
  • 22 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2448

Wyjedź w Gorce z Diablakiem i zdobądź Turbacz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za nami:

Klub Sportowo-Turystyczny DIABLAK zaprasza na wycieczkę w Gorce! Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu oraz zdobycie najwyższego szczytu - Turbacz (1310m n.p.m.). Uwaga! Wycieczka przeniesiona z 22 sierpnia na 19 września!

Gorce
fot. pixabay.com


Podczas wycieczki (w przypadku takiej możliwości) odwiedzimy schroniska PTTK na Turbaczu i na Starych Wierchach. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka przeznaczano jest dla turystów o dobrym stanie zdrowia i dobrej kondycji.

Trasa: Hucisko (Koninki) - Suchy Groń - Czoło Turbacza - Turbacz (1310m n.p.m.) - Groniki - Schronisko PTTK na Starych Wierchach- Poręba Górna (Chlipały)

Długość trasy: 16,9 km; suma przewyższeń: 827 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 5h 50min (może się wydłużyć)

Koszt wycieczki 44 zł/os.

Szczegółowe informacje i możliwość zapisania poprzez stronę Klubu: kstdiablak.pl/2021/06/28/wycieczka-w-gorce-turbacz-22-08-2021r/

Zapraszamy!

źródło: KST Diablak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj