pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1368

[ZDJĘCIA] Naprawią nawierzchnię na ul. Lipki w Mizerowie

Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie ogłosił przetarg na naprawę nawierzchni drogi powiatowej w Mizerowie. Ul. Lipki zostanie wyremontowana na długości ponad 700 m.

Ul. Lipki w Mizerowie przed remontem  - 08.2021
Ul. Lipki w Mizerowie przed remontem - 08.2021 · fot. powiat


Robotami objęty zostanie odcinek od skrzyżowania z DW 933 w kierunku skrzyżowania z ul. Wyzwolenia. Wyłoniony w przetargu wykonawca naprawi nawierzchnię asfaltobetonową na długości 710 mb, wykona także pozostałe roboty towarzyszące. Prace zostaną wykonane w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy z wykonawcą.

- Na ukończeniu są prace remontowe na ul. Czarne Doły w Studzionce, niebawem rozpocznie się przebudowa ul. Jana Pawła II w Kobielicach. Prowadzimy postępowanie przetargowe dotyczące naprawy ul. Gerberów w Łące. Do tego trwa budowa chodnika przy ul. Ligonia w Krzyżowicach, postępują także nasze największe powiatowe inwestycje - przebudowa ul. Szkolnej w Porębie i Porębskiej w Radostowicach oraz Studzienickiej w Piasku - wymienia Grzegorz Nogły, członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego i dodaje, że przygotowywane są kolejne drogowe inwestycje - przebudowa ul. Jedności w Studzionce czy budowa sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych w Woli.

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.