pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 4669

[ZDJĘCIA] Szczepienia w nowej lokalizacji przy boisku "Orlik"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Od poniedziałku, 2 sierpnia Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych w Pszczynie działa już w nowej lokalizacji. Szczepienia wykonywane są w budynkach modułowych przy boisku "Orlik" na terenie POSiR. Do końca tygodnia bez wcześniejszej rejestracji może zaszczepić się ponad 400 osób.

Szczepienia w nowej lokalizacji przy boisku "Orlik" · fot. Starostwo Powiatowe w Pszczynie


W poniedziałek po godzinie 12.00 ruszyły szczepienia w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych zorganizowanym w budynkach modułowych na terenie POSiR, na placu przy boisku "Orlik". Jedną z pierwszych zaszczepionych osób w nowej lokalizacji był pan Waldemar ze Studzionki. - Szczepienie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Pierwszą dawkę szczepionki razem z żoną przyjęliśmy na hali POSiR, a dzisiaj szczepimy się już w nowym miejscu - powiedział mieszkaniec powiatu pszczyńskiego.

Do piątku, 6 sierpnia bez wcześniejszej rejestracji może zaszczepić się wolnymi dawkami Pfizera jeszcze ponad 400 osób. Na szczepienie rodzice mogą zgłaszać także dzieci od 12. roku życia.

Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych w nowej lokalizacji pod niezmienionym adresem pracuje od poniedziałku do piątku. Szczepienia w poniedziałki, wtorki i piątki odbywają się od godz. 12.00 do 20.00, a w środy i czwartki od godz. 8.00 do 16.00.

Szczepienia w nowej lokalizacji przy boisku "Orlik"
Szczepienia w nowej lokalizacji przy boisku "Orlik" · fot. Starostwo Powiatowe w Pszczynie


W celu lepszej organizacji pracy punktu, jeżeli to możliwe, prosimy o zgłoszenie wcześniej chęci zaszczepienia się bez rejestracji pod jednym z poniższych numerów telefonów (infolinia czynna od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 16.00): 577 877 388 lub 577 511 077. Ciągle możliwa jest także rejestracja na szczepienie za pomocą ogólnopolskiej, całodobowej infolinii: 989. Aby uniknąć kolejek prosimy także, aby pacjenci zarejestrowani na szczepienie zgłaszali się na umówioną godzinę, którą otrzymują SMS-em.

Organizatorami punktu są: Powiat Pszczyński i Szpital Powiatowy w Pszczynie.

Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie został uruchomiony we wtorek, 27 kwietnia. Od tego dnia, aż do końca lipca wykonanych zostało 25 731 szczepień.

ab / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj