pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 944

Drukarnia offsetowa JKB Print - jakość za rozsądną cenę

Materiał partnera:

Druk offsetowy jest tani i szybki, warto jednak, aby zajęła się nim wyspecjalizowana drukarnia - taka, jak JKB Print. Da Ci to gwarancję, że niezależnie od tego, co chcesz wydrukować w tej technologii, efekt będzie dokładnie taki, jaki został zaplanowany. A czego dokładnie możesz się spodziewać zarówno po druku offsetowym, jak i drukarni JBK Print?

Whitpress


Czym jest druk offsetowy?Druk offsetowy to "klasyczna" technologia druku, w której farba przenoszona jest na nośnik za pomocą specjalnych matryc. Mówiąc bardziej szczegółowo - korzysta się przy tym z cylindrów, z których każdy odpowiada za inny kolor składowy (korzysta się przy tym z palety barw CMYK). W technologii tej drukuje się wysokonakładowe gazety, książki i magazyny, stosując przy tym metodę "druku zwojowego". Ponadto istnieje metoda druku arkuszowego, która ma zastosowanie przy średnich i małych nakładach.

JKB Print to drukarnia offsetowa, czyli po prostu drukarnia korzystająca z drukarek offsetowych. Oferuje druk na kilku różnych rodzajach papieru offsetowego - każdy z nich jest optymalnym rozwiązaniem dla specyficznego rodzaju druku. Klasyczny papier offsetowy idealnie nadaje się do książek i gazet, gdzie dominuje tekst, zaś ilustracje oraz zdjęcia są nieliczne. Istnieje także jego odmiana ekologiczna - ma ona szarą barwę. Przy albumach oraz publikacjach, w których ważny jest aspekt efekt wizualny (np. albumy), polecany jest specjalny papier offsetowy Splendorgel. Z kolei dla gazet codziennych zalecany jest papier Stella Press o niskiej gramaturze.

Kiedy warto postawić na druk offsetowy?Drukarnia offsetowa będzie najlepszym wyborem, jeśli szuka się optymalizacji kosztów przy publikacjach o wysokim nakładzie. Offset umożliwi zachowanie wysokiej jakości druku przy jednoczesnej redukcji kosztów - a im większy będzie nakład, tym mniejszy będzie koszt jednostkowy. JKB Print dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, co pozwala na uzyskanie szerokich możliwości zadruku na papierach mających różne formaty i gramaturę. Dostępny jest druk zarówno kolorowy, jak i czarno-biały.

Za JKB Print przemawia również to, że ta drukarnia offsetowa posiada wieloletnie doświadczenie w drukowaniu różnego rodzaju wydawnictw. Jeśli nie masz pewności do takich elementów specyfikacji, jak rodzaj lub gramatura papieru, możesz liczyć na fachowe doradztwo z jej strony. Ponadto ta drukarnia offsetowa to zarazem drukarnia internetowa, dzięki czemu możesz złożyć zamówienie poprzez jej stronę internetową oraz wygodnie wyliczyć koszty, korzystając ze specjalnego formularza.

Sprawdź już dzisiaj, ile będzie kosztować Cię druk offsetowy w JKB Print!