pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1492

Kompleksowa Pomoc w sprzedaży Twojego Samochodu!

Artykuł sponsorowany:

Firma Auto Deal Śląsk z Pszczyny zajmuje się kompleksową sprzedażą samochodów swoich Klientów na terenie Śląska i Małopolski. Jesteśmy rzetelną firmą, nie zatrudniamy pośredników, a za wszystkie realizacje odpowiadamy osobiście, pilnujemy by miały profesjonalny oraz skuteczny przebieg.

Auto Deal Śląsk z Pszczyny
Auto Deal Śląsk z Pszczyny


Oferujemy kompleksową pomoc w sprzedaży Twojego samochodu, uwolnimy Cię od często spotykanego problemu związanego ze sprzedażą! Nie masz czasu, chęci, a może nie ma zainteresowania Twoim ogłoszeniem? Nie martw się! Przyjedziemy do Ciebie, omówimy szczegóły realizacji, dzięki czemu cały proces sprzedaży samochodu przebiegnie szybko i bezproblemowo!

Zaoszczędź czas, nerwy i pieniądzeWykonujemy naszą pracę bardzo dokładnie, każdy najmniejszy detal może mieć znaczenie jak ogłoszenie zostanie odebrane przez potencjalnego Klienta.
Nasze ogłoszenia pozwalają wygenerować bardzo dużą liczbę wyświetleń, co ma realny wpływ na zainteresowanie ofertą i końcowy sukces sprzedaży.
Działamy mobilnie, dzięki czemu czas jaki Klient musi poświęcić na sprzedaż samochodu ograniczony jest do minimum. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a sprzedaż jego auta jest naszym priorytetem!

Auto Deal Śląsk z Pszczyny
Auto Deal Śląsk z Pszczyny


Jak działamy?Kompleksowa sprzedaż samochodu przez Naszą firmę zawiera się w następujących punktach:
  • Przyjedziemy do Państwa omówić szczegóły sprzedaży samochodu,
  • Sprawdzimy samochód i pomożemy ustalić realną i satysfakcjonującą cenę,
  • Przeprowadzimy sesję fotograficzną, w sposób taki by atrakcyjnie zaprezentować Państwa auto,
  • Stworzymy ogłoszenie, a następnie wypromujemy na najważniejszych portalach internetowych,
  • Odbierzemy telefony i umówimy na oględziny potencjalnych zainteresowanych,
  • W ustalonym wspólnie dniu i czasie zaprezentujemy Państwa samochód Klientom,
  • Pomożemy we wszystkich formalnościach związanych ze sprzedażą


Auto Deal Śląsk z Pszczyny
Auto Deal Śląsk z Pszczyny


Ile to kosztuje ?Dopóki nie sprzedamy Państwa pojazdu nasza pomoc jest całkowicie darmowa. Jesteśmy pewni za jakość swojej usługi, dlatego nie pobieramy z góry najmniejszej opłaty związanej z obsługą sprzedawanego samochodu. Zarabiamy dopiero w momencie sprzedaży Państwa auta, czyli całkowitej satysfakcji i finalnego efektu naszej pracy. Procent od sprzedaży jest ustalany indywidualnie, jednak jest to mały ułamek ceny jaką jesteśmy w stanie otrzymać za Państwa samochód!

Auto Deal Śląsk z Pszczyny
Auto Deal Śląsk z Pszczyny


Sprawdź nasze realizacje oraz opinie zadowolonych Klientów!


Auto Deal Śląsk z Pszczyny


Skontaktuj się z Nami, a szybko i bezstresowo sprzedaż swoje auto za satysfakcjonującą kwotę! Nie musisz wychodzić z domu - działamy mobilnie u Klienta, a dojazd w promieniu 50 km od Pszczyny jest bezpłatny.

Auto Deal Śląsk

43-200 Pszczyna
ul. Kazimierza Odnowiciela

kom. 575 360 470