Wiadomości

  • 27 lipca 2021
  • wyświetleń: 96565

W wieku 42 lat zmarła nauczycielka SP nr 5 i SP nr 18 w Pszczynie

W wieku 42 lat zmarła Mirela Błąkała, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 5 w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie. Wcześniej przez wiele lat pracowała w Szkole Podstawowej nr 18 w Pszczynie.

Mirela Błąkała
Nie żyje nauczycielka pszczyńskich szkół podstawowych Mirela Błąkała · fot. archiwum prywatne


- Doskonały pedagog, ceniona wychowawczyni, wspaniała koleżanka gotowa nieść bezinteresownie pomoc. Zawsze uśmiechnięta, zarażała optymizmem, była dla nas wsparciem. Będzie nam brakowało Jej uśmiechu, życzliwości i poczucia humoru. Śmierć Mireli jest dla nas ciosem - żegnają nauczycielkę dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie.

Pogrzeb odbył się w piątek, 30 lipca o godz. 10.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Św. w Pszczynie. Nauczycielka została pochowana na cmentarzu Wszystkich Świętych.

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku" podaj