pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 27 lipca 2021
  • wyświetleń: 2354

Koci sezon rozrodczy... Zwierzęca Arkadia szuka domów tymczasowych

Lato to czas, kiedy koty wydają na świat potomstwo. Niestety liczba zgłaszanych do Fundacji Zwierzęca Arkadia czworonogów, które zostały porzucone, jest gigantyczna. Organizacja zwraca się o pomoc do mieszkańców powiatu pszczyńskiego i Tychów - szuka dla kotów domów tymczasowych, czyli takich, w których będą mieszkały do czasu adopcji.

koty, zwierzęca arkadia
Zwierzęca arkadia szuka domów tymczasowych dla kotów - 07.2021 · fot. Zwierzęca Arkadia / Facebook


- Liczba zgłaszanych nam porzuconych kotów jest horrendalna, gigantyczna. Koty porzucone na cmentarzu, campingu, podrzucane nam pod Ośrodek...To co dzieje się w tym roku jest koszmarem. A my nie mamy już jak i gdzie umieszczać kolejnych kotów. Wszystkie nasze kociarnie i izolatki pękają w szwach... - apelują opiekunki zwierząt z pszczyńskiej Fundacji, która opiekuje się również potrzebującymi czworonogami z Tychów.

Potrzeba bezterminowych (do czasu adopcji) domów tymczasowych na terenie powiatu pszczyńskiego oraz Tychów. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką formą pomocy - Fundacja prosi o wiadomość prywatną poprzez komunikator messenger na swoim Facebooku: www.facebook.com/ZwierzecaArkadia.

Organizację można wesprzeć finansowo. Wraz z ogromną liczbą kotów, które przyjmuje, wciąż rosną koszty ich utrzymania, profilaktyki i leczenia. Każdy grosz jest na wagę złota.

Dane do przelewu:

KONTO:
33 1540 1128 2081 9100 7566 0001
Fundacja "Zwierzęca Arkadia"
ul. Sarenek 10B
43-215 Jankowice
tytułem: POMOC KOTOM

ar / pless.pl, źródło: Fundacja Zwierzęca Arkadia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.