pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 lipca 2021
  • 18 lipca 2021
  • wyświetleń: 2321

Pszczyńska policja będzie w weekend kontrolować motocyklistów

Za nami:

W sobotę 17 lipca i w niedzielę 18 lipca w godzinach 6.00-22.00 na terenie powiatu pszczyńskiego będą realizowane policyjne działania "Motocykl". Miłośnicy jednośladów będą poddani kontroli prędkości, stanu trzeźwości oraz pod kątem posiadanych uprawnień i wyposażenia. Zostanie sprawdzony również stan techniczny motocykli.

W Piasku nagrano spot o bezpieczeństwie motocyklis
fot. WRD KWP Katowice


Letnia aura i okres wypoczynkowy sprzyjają przesiadce z samochodu na jednoślady. Sezon motocyklowy to niestety również wzrost liczby zdarzeń drogowych i ofiar z udziałem motocyklistów. Celem działań pszczyńskich policjantów na najbliższy weekend będzie ograniczenie zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów oraz redukowanie brawurowej i niebezpiecznej jazdy na motocyklach.

Policja apeluje: nie odbierajmy sobie pasji z przemieszczania się motocyklem, dbajmy jednak o jazdę zgodną z przepisami i zasadami bezpieczeństwa, unikając tym samym zagrożeń dla siebie i innych.

ar / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.