pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 lipca 2021
  • wyświetleń: 3413

Przez burze pszczyńscy harcerze ewakuowani z obozu w Podlesicach

Burze, które przeszły przez województwo śląskie w środowe popołudnie, dały się również we znaki pszczyńskim harcerzom z hufca ZHP im. Olgi i Andrzeja Małkowskich. Przez burzę, jaka przeszła przez Podlesicie (pow. zawierciański, gm. Kroczyce), trzeba było ewakuować uczestników obozu.

Ewakuacja czechowickich harcerzy z obozu w Podlesicach
Przez burze czechowiccy harcerze ewakuowani z obozu w Podlesicach · fot. Hufiec ZHP Czechowice-Dziedzice


- [i]Przez Podlesice przeszła dziś nawałnica, przez którą byliśmy zmuszeni ewakuować uczestników obozu harcerskiego. Wszyscy uczestnicy są cali i zdrowi. Harcerze wraz z kadrą znajdują się aktualnie w OSP w Podlesicach, gdzie spędzą najbliższą noc - napisali członkowie czechowickiego hufca ZHP w mediach społecznościowych. Harcerze, którzy przebywali na obozie, należą do II Szczepu Harcerskiego "Chmura" z Pszczyny, który podległy jest Hufcowi ZHP Czechowice-Dziedzice im. Olgi i Andrzeja Małkowskich.

Loading...


W Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego uruchomiono infolinię pod nr telefonu 32 207 70 77 dla rodzin uczestników obozów harcerskich.

Loading...

ar, mp / pless.pl, źródło: Hufiec ZHP Czechowice - Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.