Reklama

Wiadomości

  • 13 lipca 2021
  • 18 lipca 2021
  • wyświetleń: 18796

[WIDEO] Rozwój Pszczyny oczami Mateusza Morawieckiego

Korzystając z faktu, że trasa promująca Polski Ład nie ominęła Pszczyny, spotkaliśmy się z premierem Mateuszem Morawieckim, aby zadać mu kilka pytań. Premier zapewnił m.in. że mniejsze miasta, takie jak Pszczyna, zyskają na wprowadzeniu nowego porządku.12 lipca wieczorem premier przyjechał do Pszczyny, aby promować Polski Ład, proponowany przez rząd program, który ma na celu polepszenie życia społecznego i gospodarczego kraju. Jest planem na przyszłość po pandemii.

Mateusz Morawiecki po przyjeździe do Pszczyny wystąpił na tarasie Muzeum Zamkowego, skąd podkreślał jak istotny w rozwoju gospodarczym Polski jest Śląsk. Po spotkaniu z mieszkańcami oraz zwolennikami Prawa i Sprawiedliwości, premier przeniósł się do sali lustrzanej, gdzie rozmawiał z samorządowcami.

Po tych spotkaniach znalazł również czas dla mediów, co wykorzystaliśmy na przeprowadzenie z nim krótkiego wywiadu. Zapytaliśmy m.in. o to czy miasta takie jak Pszczyna są przewidziane jako potencjalni beneficjenci programu Polski Ład oraz jakie zmiany czekają nas w górnictwie.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku" podaj