Reklama

Wiadomości

  • 11 lipca 2021
  • 14 lipca 2021
  • wyświetleń: 52401

[ZDJĘCIA] Premier przyjechał do Pszczyny. Promował "Polski Ład"

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał w poniedziałek, 12 lipca do Pszczyny. Tym razem szef rządu promował "Polski Ład" - plan odbudowy polskiej gospodarki po pandemii COVID-19.

Wizyta Premiera RP Mateusza Morawieckiego w Pszczynie - 12.07.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Mateusz Morawiecki kontynuuje swoją wakacyjną trasę po Polsce, w trakcie której promuje "Polski Ład". 12 lipca premier zawitał także do Pszczyny. Szef rządu spotkał się pierwsze z mieszkańcami Pszczyny i sympatykami Prawa i Sprawiedliwości. Na spotkaniu obecni byli: wojewoda śląski Jarosław Wieczorek, posłowie Grzegorz Puda, Grzegorz Gaża, Stanisław Szwed, europosłanka Izabela Kloc oraz lokalni samorządowcy z klubu PiS.

Nie zabrakło jednak przeciwników Mateusza Morawieckiego, którzy próbowali zagłuszyć wystąpienie polityka obozu rządzącego.

Wizyta Premiera RP Mateusza Morawieckiego w Pszczynie - 12.07.2021 r.
Pikieta przeciwników Mateusza Morawieckiego · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Kolejną częścią wizyty Mateusza Morawieckiego było zamknięte spotkanie z samorządowcami, które odbyło się w sali lustrzanej Muzeum Zamkowego w Pszczynie. Przedstawicielką Urzędu Miejskiego była zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok. Powiat pszczyński reprezentowali: starosta Barbara Bandoła, wójt Kobióra Eugeniusz Lubański, wójt gminy Miedźna Jan Słoninka, sekretarz gminy Goczałkowice-Zdrój Maria Ożarowska.

Wizyta Premiera Mateusza Morawieckiego w Pszczynie - 12.07.2021 · fot. Grzegorz Załucki


Wkrótce na portalu pless.pl opublikujemy wywiad wideo z premierem Mateuszem Morawieckim, który szef rządu udzielił telewizji pszczyna.tv.

wywiad
Już wkrótce na pless.pl i pszczyna.tv wywiad z premierem Mateuszem Morawieckim · fot. pszczyna.tv

ab, ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku" podaj