pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 lipca 2021
  • wyświetleń: 6096

Sklep Netto przy ul. Kilińskiego w Pszczynie już otwarty

W czwartek, 8 lipca otwarto w Pszczynie sklep Netto. Nowa sieciówka powstała w miejscu dawnego sklepu Tesco przy ul. J. Kilińskiego 10.

sklep netto kilińskiego
Pierwszy sklep Netto w Pszczynie otworzył się już w czwartek, 8 lipca


Jak podaje sieć handlowa, otwarciu towarzyszyć mają promocje i atrakcje. Ponadto na sobotę, 10 lipca zaplanowano specjalne wydarzenie, podczas którego mieszkańcy zagrają w koło fortuny z atrakcyjnymi nagrodami. Na najmłodszych czekać będzie m.in. konkurs plastyczny.

"Netto 3.0. to flagowy format sieci sklepów, oferujący szeroki wybór świeżych owoców i warzyw (ponad 150 gatunków), produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO. Jest też strefa TO GO, w której klienci znajdą szeroką gamę gotowych dań. Wystrój sklepów Netto 3.0. inspirowany jest stylem skandynawskim, który charakteryzuje się funkcjonalnością, minimalizmem i nawiązaniem do natury. Stąd szerokie alejki, wyjątkowe oświetlenie czy drewniane elementy wystroju, zapewniające kupującym przyjazną atmosferę robienia zakupów" - podaje sieć w komunikacie prasowym.

Pszczyńskie Netto będzie czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00 - 22.00. W sklepie istnieje możliwość wypłaty gotówki.

sklep netto kilińskiego
Pierwszy sklep Netto w Pszczynie otworzył się już w czwartek, 8 lipca · fot. pless.pl


Sieć handlowa, która w ciągu ponad 25 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok. 400 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

ar / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.