pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 7 lipca 2021
  • 12 lipca 2021
  • wyświetleń: 5130

Pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące dotacji na fotowoltaikę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Za nami:

Urząd Miejski w Pszczynie zaprasza na pierwsze spotkanie informacyjne wszystkich zainteresowanych dotacjami na instalacje fotowoltaiczne w ramach projektu "Słoneczna Gmina Pszczyna - Etap I".

Reklama

montaz instalacji fotowoltaicznych pszczyna proecology
12 lipca pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące dotacji na fotowoltaikę


Spotkanie odbędzie się 12 lipca w godzinach od 15.00 do 17.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury przy ul. Piastowskiej 1, w sali widowiskowej (wejście od ul. Bankowej).

Zostaną na nim zaprezentowane założenia projektu oraz zasady i terminy dotyczące naboru do programu. Spotkanie ma charakter informacyjny i nie oznacza uruchomienia naboru wniosków o przyznanie grantu.

Spotkanie w ścisłym reżimie sanitarnym (limit 180 osób , obowiązek maseczek i dystansu społecznego) poprowadzą przedstawiciele Operatora Projektu - firmy REVITAL-INVEST sp. z o.o., tel. 600310766.

Projekt "Słoneczna Gmina Pszczyna-Etap I" realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj