pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 lipca 2021
  • 11 lipca 2021
  • wyświetleń: 2705

Charytatywne zwiedzanie cmentarza żydowskiego na rzecz Filipka

Za nami:

Sławomir Pastuszka wraz z Załogą Filipka zaprasza na oprowadzanie po cmentarzu żydowskim w Pszczynie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 11 lipca o godzinie 14.00. Będzie ono połączone ze zbiórką na rzecz Filipka Cholewy, który walczy z SMA. na jego leczenie trzeba zebrać astronomiczną kwotę - 9,5 miliona złotych.

XVI Spotkania z Kulturą Żydowską w Pszczynie - zwiedzanie cmentarza żydowskiego przy ul. Katowickiej ze Sławomirem Pastuszką   "Zwyczaje i tradycje pogrzebowe Żydów pszczyńskich" - 18.10.2019 r.
XVI Spotkania z Kulturą Żydowską w Pszczynie - zwiedzanie cmentarza żydowskiego przy ul. Katowickiej ze Sławomirem Pastuszką - 18.10.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Aby wziąć udział w oprowadzaniu wystarczy złożyć dowolny datek do puszki, który zasili zbiórkę na najdroższy lek świata dla Filipka Cholewy, u którego w trzecim miesiącu życia zdiagnozowano SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni typu pierwszego. Wolontariusz z puszką będzie obecny na cmentarzu od godziny 13.30 do zakończenia zwiedzania.

- Liczę, że przez cały ten czas uda się zapełnić ją po brzegi - zachęca do wsparcia chłopca Sławomir Pastuszka.

Jeżeli nie możecie wziąć udziału w oprowadzaniu, nadal możecie wesprzeć zbiórkę w następujący sposób:
wpłacając datek na główne konto Filipka w serwisie siepomaga.pl:Można też pomóc, klikając:
dobryklik.pl/filip_sma
lub wysyłając SMSa pod numer 72365 o treści 0090118

zwiedzanie cmentarza, filipek

ar / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.