pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 1 lipca 2021
  • 4 lipca 2021
  • wyświetleń: 6675

Stoiska z lokalnymi produktami przy goczałkowickiej zaporze

Za nami:

3 i 4 lipca na parkingu przy goczałkowickiej zaporze promowane będą lokalne produkty ziemi pszczyńskiej.

Stoiska z lokalnymi produktami przy goczałkowickiej zaporze - 03.07.2021 · fot. powiat


Inauguracja Festiwalu Lokalnych Produktów Ziemi Pszczyńskiej odbyła się początkiem czerwca w parku przy pszczyńskim skansenie. Kilkunastu miejscowych producentów i rękodzielników promowało wtedy lokalne wyroby, przetwory i produkty.

Kolejne wydarzenie w ramach festiwalu odbędzie się w weekend 3 i 4 lipca na parkingu przy goczałkowickiej zaporze. W godzinach od 12.00 do 18.00 w specjalnie ustawionych stoiskach promowane będą m.in. miody od lokalnych pszczelarzy, ceramika, sery, jaja, makarony i konfitury.

Po raz drugi w tym miejscu mieszkańcy i turyści będą mogli poznać ofertę lokalnych producentów w pierwszy weekend sierpnia (7-8.08).

Wcześniej wytwórcy wzięli udział w warsztatach z promowania lokalnych produktów.

Warsztaty i festiwal organizowane są przez Powiat Pszczyński w ramach projektu "Kuźnia kapitału ludzkiego i społecznego - podnoszenie kompetencji społeczności lokalnej w zakresie promocji lokalnych produktów Ziemi Pszczyńskiej" realizowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Pszczyńska".

festiwal lokalnych produktów lipiec

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.