pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 30 czerwca 2021
 • wyświetleń: 1687

Jędrne i smukłe ciało tego lata? Skuteczne zabiegi w Almond Beauty!

Artykuł sponsorowany:

Lato w pełni! Piękna i wymodelowana sylwetka marzy się wielu z nas. Niestety często widzimy niedoskonałości naszego ciała takie jak nagromadzona tkanka tłuszczowa, cellulit, nie proporcjonalna sylwetka, zastoje wody powodujące wrażenie opuchnięcia.... Te i inne mankamenty skutecznie mogą zniechęcić niektóre z nas do sezonu "bikini".

Almond Beauty


ENDERMOLOGIA LPG - najskuteczniejszy sposób walki cellulitem i tkanką tłuszczową.Almond Beauty


Endermologia LPG to technologia modelowania sylwetki, znana jako lipomasaż lub tzw masaż podciśnieniowy. Jest to niezwykle skuteczny i wszechstronny zabieg, który możemy wykonać niemal na całe ciało podejmując walkę m. in. z cellulitem, nadmierną tkanką tłuszczową lub gromadzeniem się i zastojem wody w organizmie. Ogromna skuteczność Endermologii zyskała zwolenników na całym świecie.

W naszym gabinecie również postawiliśmy na sprawdzoną i najlepszą technologię wybierając urządzenie do endermologii INTEGRALL CELLU M6 od LPG.

Almond Beauty


JAK DZIAŁA ENDERMOLOGIA?Technologia ta jest zarazem bardzo innowacyjna, ale także prosta. Głowica wyposażona została w funkcję regulowanego podciśnienia, która to zasysa fałd skórno - tłuszczowo-mięśniowy, a dwie rolki umieszczone wewnątrz opracowują ją. Urządzenie inteligentnie dobiera program do określonego "problemu" Pacjenta, po czym Kosmetolog rozpoczyna masaż endermologią wykonując określoną sekwencję ruchów, na ustalonej wcześniej partii ciała.

Podczas zabiegu Pacjent założony ma specjalny kombinezon (ubranko) , po to, aby głowice jeszcze lepiej przylegały do skóry, a komfort Pacjenta pozostał na najwyższym poziomie. Na koniec warto dodać, że urządzenie INTEGRALL nie powoduje bólu, a sam zabieg dla większości osób jest naprawdę bardzo przyjemny.

Almond Beauty


Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu nasz specjalista Kosmetolog najpierw dokona pomiaru ciała, zbada problem oraz dobierze odpowiedni program terapeutyczny dla uzyskania najbardziej optymalnych efektów zabiegowych.

WSKAZANIA
 • cellulit głęboki
 • cellulit wodny
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
 • obrzęki, zastoje wody
 • brak jędrności skóry
 • wiotka i zniszczona skóra


EFEKTY
 • rozbicie agregatów tłuszczowych ( redukcja cellulitu)
 • ujędrnienie skóry
 • poprawa krążenia
 • poprawa metabolizmu
 • redukcja nadmiernie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej
 • redukcja obrzęków , np. tzw. ciężkie nogi
 • rozmasowanie tkanek mięśniowych
 • natychmiastowa poprawa samopoczucia - wzrost energii, uwolnienie endorfin!!!


CZĘSTOTLIWOŚĆ

Endermologia to zabieg, w którym bardzo liczy się sumienność, a także regularność powtórzeń. W początkowej fazie serii zabiegi wykonuje się 2-3 razy w tygodniu, a seria to najczęściej 10 zabiegów. Należy pamiętać, że aby utrzymać efekty osiągnięte podczas serii zabiegowej, warto wykonywać tzw. zabiegi " przypominające" 1 raz w miesiącu.

Na ogół Pacjenci nie mają z tym problemu, ponieważ osoby korzystające z endermologii widząc efekty, a także doceniając samopoczucie bezpośrednio po zabiegu, chętnie do niego wracają. Endermologia to również zabieg, który coraz większa ilość osób na stałe wpisuje na obowiązkową listę przygotowań ciała do sezonu letniego!

Almond Beauty


Almond Beauty


KARBOKSYTERAPIA, CZYLI TERAPIA DWUTLENKIEM WĘGLA LUB TEŻ "CUDOWNYM GAZEM"Karboksyterapia na bardzo wszechstronne działanie.

Karboksyterapia nazywana inaczej terapią dwutlenkiem węgla polega na kontrolowanym podawaniu oczyszczonego medycznego dwutlenku węgla w różne obszary ludzkiego ciała. W zależności od zamierzonych rezultatów iniekcję gazu przeprowadza się śródskórnie lub podskórnie.
Zabieg karboksyterapii jest mało inwazyjny i polega na wprowadzeniu dwutlenku węgla w odpowiedniej dawce za pomocą cienkiej igły pod kątem 45°.
Pacjent w trakcie zabiegu odczuwa dyskomfort wynikający z iniekcji i deponowania dwutlenku węgla. Odczucia porównywane są do ucisku, pieczenia i rozpierania. Po zabiegu na skórze może utrzymywać się obrzęk i zaczerwienienie. Pacjent nie jest wyłączony z życia codziennego, zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabieg wykonuje się o każdej porze roku, a ekspozycja na promieniowanie UV nie wpływa na jego rezultaty. Nie jest konieczne wdrażanie specjalistycznego postępowania po zabiegowego. Po aplikacji dwutlenek węgla zostaje wydalony z organizmu w sposób naturalny jako produkt wymiany gazowej. W trakcie zabiegu ilość podawanego CO2 jest zbliżona do ilości gazu produkowanego w trakcie wysiłku fizycznego.

Almond Beauty


Jeżeli chodzi o terapię na ciało najlepsze efekty można osiągnąć w przypadku:REDUKCJI CELLULITU
Karboksyterapia pomaga zlikwidować cellulit , aż w 80%. Redukuje również nadmiar tkanki tłuszczowej.
Zabieg dziła na zasadzie uszkodzenia adipocytów ( komórek ) tłuszczowych dzięki podskórnek iniekcji co2 . Prowadzi to do lipolizy, czyli usunięcia tłuszczu z przerośniętych i wypełnionych komórek.

Almond Beauty


TERAPIA BLIZN I ROZSTĘPÓW

Bardzo dobre rezultaty daje terapia blizn i rozstępów. Efektywność redukcji zmian okresla się na 60 - 80%.
Wywołana przez podanie CO2 angiogeneza, czyli tworzenie się nowych naczyń krwionośnych w skórze, prowadzi do wyrównania kolorytu rozstępów oraz blizn. Synteza włókien kolagenowych poprawia strukturę skóry, czyli wygładza ją. Rozstępy wtapiają się w otaczającą je skórę. Co ciekawe, terapia sprawdza się także w przypadku rozstępów i blizn starych (jasnych), które są bardziej oporne w leczeniu.
Dodatkowo śródskórna aplikacja CO2 powoduje, że skóra staje się jędrniejsza, bardziej sprężysta i elastyczna.
 • Rozjaśnienie blizn i rozstępów.
 • Uelastycznienie skóry pokrytej rozstępami i bliznami
.

Almond Beauty


BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGU
Karboksyterapia jest skuteczna, bezpieczna i mało inwazyjna, o czym świadczy fakt, że nie wymaga nawet znieczulenia miejscowego. Terapia nie pozostawia śladów które uniemożliwiałyby pacjentowi powrotu do normalnej aktywności. Pacjenci mogą jedynie odczuwać ucisk i rozpieranie tkanki w trakcie i kilka minut po zabiegu. Zdarzają się też krótkotrwałe zaczerwienienie oraz obrzęk.
Pracujemy na pierwszym na świecie inteligentnym systemie do karboksyterapii.
Inteligentny i innowacyjny system karboksyterapii Julié samodzielnie dopasowuje parametry zabiegowe nie tylko do danego problemu, ale również do jego obszaru i stopnia zaawansowania.

Almond Beauty


W naszym gabinecie bardzo często stosujemy terapie łączone wykonując w seriach 2 lub więcej zabiegów, tak aby jeszcze skuteczniej zadziałać na dany problem skórny. Zabiegi endermologii świetnie łączą się z zabiegami karboksyterapii dla osiągnięcia spektakularnych efektów!

Uwaga! W lipcu działamy na tkankę tłuszczową i cellulit ze zdwojoną mocą!
Tylko w lipcu wykupując pakiet 10 lub 15 zabiegów endermologii na całe ciało masz możliwość zakupu dowolnego pakietu na karboksyterapii ciała* ze zniżką -30%!!!

*zniżka - 30% obejmuje partie uda, posladki, brzuch, boczki

W CELU UMÓWIENIA ZABIEGU LUB INFORMACJI NA JEGO TEMAT ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM GABINETEM POD NUMEREM 694-997-888
LUB OSOBIŚCIE W NASZYM SALONIE , UL. DOBRAWY 34, 43-200 PSZCZYNA.

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO KORZYSTANIA Z CAŁEJ NASZEJ BOGATEJ OFERTY ZABIEGOWEJ NA TWARZ I CIAŁO.

Almond Beauty


O salonieAlmond Beauty


O NAS:
Nasz gabinet mieści się w Pszczynie w Pasażu Dobrawy (Osiedle Piastów). Świadczymy usługi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i upiększającej twarzy i ciała, a także posiadamy szeroką ofertę masaży relaksacyjnych. Oferta zabiegów została skomponowana w taki sposób, aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów.
Kosmetyki, na których pracujemy to marki najwyższej jakości, które z pewnością trafią w państwa gusta. Usługi jakie oferowane są w naszym salonie odpowiedzą na potrzeby osób ceniących sobie tradycyjne zabiegi kosmetyczne jak i tych szukających nowości i uatrakcyjnienia znanych metod pielęgnacji.

Produkty oraz urządzenia, które posiadamy dobierane były przez długi okres czasu, tak aby efektywność, trwałość, higiena oraz bezpieczeństwo, a także lepszy i jednocześnie naturalny wygląd były znakiem rozpoznawczym Gabinetu Kosmetologii i Modelowania Sylwetki Almond Beauty.

Nasz zespół tworzą osoby wykwalifikowane, które z pasją i uśmiechem podchodzą do swoich zadań. Nasz zespół podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Zabiegi dobierane są po odpowiedniej konsultacji, aby jakość efektywność i ostateczne zadowolenia naszych klientów było na pierwszym miejscu.

Proponujemy Państwu nowoczesną i przyjazną kosmetologię. OFERUJEMY TAKŻE:
 • Pielęgnację twarzy
 • Makijaż permanentny
 • Depilację laserową
 • Zabiegi modelujące sylwetkę
 • Upiększanie oprawy oka
 • Pielęgnację dłoni i stóp


Almond Beauty


Zachęcamy do rezerwacji usług online na: www.moment.pl/almond-beauty

Znajdziecie nas także na:


Almond Beauty
Almond Beauty


--
Almond Beauty
ul. Dobrawy 34 (Pasaż Dobrawy, Osiedle Piastów)
43-200 Pszczyna
tel.: 694 997 888

Almond Beauty
Almond Beauty