pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2724

Raport szczepień przeciwko COVID-19 w powiecie pszczyńskim

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Publikujemy dane dotyczące liczby szczepień przeciwko COVID-19 wykonanych w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych w Pszczynie (stan na dzień 24 czerwca).

Reklama

  • Liczba wszystkich wykonanych szczepień w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych na dzień 24.06.2021 r., godz. 20.00: 17 774, w tym druga dawka: 5646/li]
  • Szczepienia wykonane w punkcie w dniu 24 czerwca: 582 (w tym druga dawka: 290)


Liczba szczepień wykonanych na terenie powiatu pszczyńskiego:
  • liczba szczepień ogólnie 45 039,
  • w tym dawka druga ogółem 16 624.


Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie został uruchomiony we wtorek, 27 kwietnia. Punkt może szczepić nawet 1000 osób dziennie, wszystko zależy jednak od ilości dostarczanych przez stronę rządową szczepionek. Organizatorem punktu jest Powiat Pszczyński.

Na stronie Ministerstwa Zdrowia otwiera się w nowym oknie można zapoznać się z raportem szczepień z podziałem na kraj, województwa i powiaty.

Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych zorganizowany przez Powiat Pszczyński w hali POSiR w Pszczynie.

mp / pless.pl

źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj