pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 czerwca 2021
  • 29 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1830

Salon Optyczny Rozmus: Wybór okularów? Zaufaj profesjonalistom!

Artykuł sponsorowany:

Okulary korekcyjne to dziś temat dotyczący ponad 40% Polaków, a dodając potrzebę noszenia okularów przeciwsłonecznych dotyczy to każdego z nas!

Salon Optyczny Rozmus: Wybór okularów? Zaufaj profesjonalistom!


Okulary to jeden z najistotniejszych elementów naszego stylu. Wszyscy je widzą, choć my sami patrzymy na nie rzadko. By dobrze się w nich prezentować warto poświęcić odrobinę czasu i wybrać te najwłaściwsze!

Zapraszamy do naszego salonu Rozmus przy ulicy Rymarskiej 2, gdzie czeka na was certyfikowana stylistka okularowa, która profesjonalnie doradzi w wyborze, przy uwzględnieniu wielu istotnych czynników.

Salon Optyczny Rozmus - Pszczyna, Rymarska 2


Dobieramy okulary w oparciu o analizę kolorystyczną, budowę ciała, kształt twarzy oraz wiele innych elementów , które razem tworzą spójną całość... i choć niezwykle cenimy rady mamy, męża czy przyjaciółki, to jednak wiemy, że to często subiektywne odczucia, a przecież każdy lubi co innego:)

Nasze salony regularnie uzupełniamy o najnowsze kolekcje opraw z całego świata, więc znajdziecie tu wiele znanych modowych marek , jak i te unikatowe, ręcznie robione w niewielkich manufakturach. Staramy się wyselekcjonować to co ciekawe i niebanalne.

Zapraszamy na nasz nowy profil instagramowy @kochamyokulary oraz profil facebookowy @kochamyokulary.rozmus, gdzie będziecie mogli sprawdzić jakie modele skradły nasze serce i co nowego u nas! Już wkrótce, na naszych profilach znajdziecie atrakcyjne konkursy! Pierwszy już początkiem lipca:)

Bądźcie czujni!

Ponadto znajdziecie tu atrakcyjne akcesoria do okularów, torebki Joanny Kruczek czy Biżuterię marki "Djenka"

  • BEZPŁATNE BADANIA WZROKU
  • PROMOCJA - 50 % NA BARWIONE SOCZEWKI DO OKULARÓW*
  • 
PROMOCJA - 30% NA JEDNOOGNISKOWE SOCZEWKI FOTOCHROMOWE*Salon Optyczny Rozmus. Kochamy okulary


  • Rymarska 2 / Pszczyna / 32 447 01 27
Centrum Okulistyki i Słuchu Rozmus


  • Dobrawy 34 / Pszczyna/ 32 738 64 65


*Szczegóły promocji na stornie www.rozmus.co