pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 lipca 2021
  • wyświetleń: 1790

Avarca - kolorowe sandały prosto z Miniorki

Artykuł sponsorowany:

Modne, komfortowe, błyszczące i matowe, takie są właśnie buty hiszpańskiej marki Avarca, dzięki którym zabłyśniesz na niejednej wakacyjnej imprezie!

mixbuty.pl


AVARCA 275 GLI-1 PLATA SREBRNE SANDAŁY HISZPAŃSKIE BROKAT ESPANA *DL*

Awarki, jako tradycyjne buty, są obecne na Minorce już od XIII wieku. Historię ich noszenia zapoczątkowali tamtejsi rolnicy, ponieważ brakowało im obuwia, dzięki któremu mogliby wygodnie wykonywać prace w polu. Wymyślili więc prototyp "avarcas" owijając swoje stopy kawałkami skóry tak aby chronić je przed kamienistym podłożem
.
Dziś już to ponadczasowe, wygodne i odporne obuwie znajduje się na rynku globalnym a hasłem przewodnim marki jest "ze wszystkim i dla wszystkich".

mixbuty.pl


AVARCA 201-S CZERWONE SANDAŁY HISZPAŃSKIE ESPANA *DL*

Espadryle można śmiało łączyć z każdym rodzajem odzieży i używać przez cały okres letni. Dodatkowo nietrudno jest znaleźć wymarzony model dla siebie gdyż można wybierać w opcjach kolorowych, brokatowych a także wzorzystych. W naszym sklepie dla najmłodszych przewidziane są także modele w kolorze białym oraz brokatowo- srebrnym.

mixbuty.pl


AVARCA 418AV BEŻOWE ESPANA SANDAŁY *DL*

Buty marki Avarca wykonane są z naturalnej skóry i posiadają charakterystyczny nosek peep-toe, który lekko odsłania palce. Wyściółka oraz wkładka w zależności od modelu wykonana jest ze skóry ekologicznej i materiału lub skóry ekologicznej i skóry naturalnej. W każdej parze butów piętka opleciona jest skórzanym paseczkiem a gumowa podeszwa charakteryzuje się giętkością oraz elastycznością.

mixbuty.pl


wwww.mixbuty.pl/avarca

Poczuj śródziemnomorski klimat i już dziś stwórz swoją nową wakacyjną kreację z Avarcą - sandałami innymi niż wszystkie.

mixbuty.pl

  • ul. Bolesława Chrobrego 5
  • 43-200 Pszczyna
  • tel. 602 18 80 78