pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 lipca 2021
  • wyświetleń: 8836

Buty marki Rieker- najwyższa jakość, funkcjonalność oraz wygoda

Artykuł sponsorowany:

Obuwie firmy Rieker jest nie tylko modnym wyrobem o walorach dekoracyjnych. Jego szczególne właściwości sprawiają, że to więcej niż buty. Specjalne konstrukcje oraz zastosowanie lekkich i elastycznych komponentów sprawia, że każdy but ma właściwości antystresowe.

mixbuty.pl


RIEKER N1657-80 BIAŁE PÓŁBUTY BRĄZOWE *DL*

Obuwie firmy Rieker posiada inne właściwości niż buty sportowe, których konstrukcja i design podporządkowane są zapewnieniu krótkotrwałej i wysokiej sprawności. Walorów obuwia firmy Rieker nie mierzy się tym, jak szybko w nich się biega lub skacze lecz tym, jak dobrze można się w nich czuć na co dzień.

Dodatkowo, aby sprostać wymogom wynikającym ze specjalnej konstrukcji obuwia oraz móc szybko reagować na aktualne trendy w modzie, Rieker sam produkuje praktycznie wszystko to, co sprzedaje na rynku.

mixbuty.pl


RIEKER 40969-91 SREBRNE SANDAŁY DAMSKIE *DL*

Założona w roku 1874 w Schwarzwaldzie firma Rieker produkowała początkowo obuwie dla zamożnych mieszkańców Południowych Włoch. Już wtedy Rieker znany był jako wytwórca produktów wysokiej jakości i cieszył się wielką popularnością w Europie Środkowej. Firma jest nadal własnością rodzinną, a zarządza nią już piąte pokolenie.

Od zawsze filozofią firmy Rieker był nie tylko dobry produkt, ale także chęć zaoferowania klientowi czegoś najlepszego, co można kupić. Firma ta produkuje wyroby najwyższej jakości, które nie tylko dobrze wyglądają, lecz są w stanie sprostać nawykom życiowym klientów i sprawdzają się w różnych codziennych sytuacjach.

Rieker reaguje bardzo szybko na nowe trendy w modzie, co w szczególności cenią sobie kobiety i ludzie młodzi. Jednocześnie firma ta przykłada dużą wagę do właściwej funkcjonalności obuwia w życiu codziennym, aby użytkownicy mogli czuć się komfortowo przez cały dzień.

mixbuty.pl


mixbuty.pl/oferty_text?q=rieker&page=1

Wśród klientów, którzy chcą dobrze wyglądać, ale jednocześnie szukają funkcjonalności, która rzeczywiście zapewni im komfort na co dzień, marka Rieker osiągnęła status firmy kultowej.

Wśród cech szczególnych tego obuwia można wymienić:
  • lekkość (minimalny ciężar)
  • elastyczność (uczucie "chodzenia na boso"),
  • amortyzacja wstrząsów na różnorodnych powierzchniach,
  • uczucie przestrzeni, która stwarza się tam, gdzie zwiększa się objętość stóp w ciągu dnia.


mixbuty.pl

  • ul. Bolesława Chrobrego 5
  • 43-200 Pszczyna
  • tel. 602 18 80 78