Reklama

Wiadomości

  • 21 czerwca 2021
  • 28 czerwca 2021
  • wyświetleń: 68007

[WIDEO, ZDJĘCIA] Park Aktywności w Pszczynie już otwarty

Od piątku otwarty jest Park Aktywności w Pszczynie. Nie było lepszego terminu niż zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. Nową atrakcję w sercu naszego miasta już o 12.00 odwiedziło sporo osób, w tym wiele rodzin z dziećmi. To tylko potwierdza jak bardzo potrzebne w Pszczynie było takie miejsce.Park Aktywności będzie czynny siedem dni w tygodniu od 9.00 do 21.00 w okresie letnim i od 10.00 do 18.00 w okresie zimowym. Wstęp jest bezpłatny. Na stałe w Parku Aktywności zagości gastronomia. Na terenie obiektu znajdują się toalety i prysznice. Park Aktywności jest całodobowo nadzorowany i monitorowany.

W dniu otwarcia atrakcji było bardzo wiele, o co zadbały wspólnie: Urząd Miejski w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie i Pszczyńskie Centrum Kultury. Poza licznymi animacjami, muzyką, najmłodszych najbardziej cieszyły wodne tatuaże. Gości witał szczudlarz, a specjalne spektakle z okazji otwarcia przygotowało Stowarzyszenie "take tam" im. Artystów Międzywojnia.

Otwarcie Parku Aktywności - 25.06.2021 · fot. Grzegorz Załucki


Przypomnijmy, że Park Aktywności powstał przy ulicy Bramkowej, niewiele ponad 100 metrów od rynku. Wcześniej były tu nieużytki, dziś w pięknie położonym punkcie, otoczonym wysokimi drzewami i zielenią można miło spędzić czas i odpocząć.

Park Aktywności otwarty - 25.06.2021 · fot. UM Pszczyna


ab, ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu pless.pl w 2021 roku" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.