pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 16 czerwca 2021
  • wyświetleń: 5646

Prezes Uzdrowiska Patryk Świrski zarządza teraz Kolejami Śląskimi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój" podaj

Od 14 czerwca Patryk Świrski - dotychczasowy prezes Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój - pełni obowiązki Prezesa Zarządu Kolei Śląskich. Wobec tego zostanie powołany nowy prezes Uzdrowiska.

Reklama

Patryk Świrski
Patryk Świrski tuż po objęciu funkcji podczas spotkania z wójt Gabrielą Plachą · fot. Gabriela Placha - wójt gminy Goczałkowice-Zdrój /


Nowy członek zarządu został powołany na okres 3 miesięcy. Dotychczasowy Prezes Aleksander Drzewiecki pozostaje w strukturach Zarządu Spółki jako wiceprezes.

Patryk Świrski funkcję prezesa Uzdrowiska obejmował zaledwie od końca lutego 2021 roku. Na stanowisku zastąpił Tomasza Kordona. Wiadomo już, że w związku z jego przejściem do Kolei Śląskich zostanie powołany nowy prezes Uzdrowiska, jednak nie został jeszcze wyłoniony kandydat na tę funkcję.

Dodajmy, że Patryk Świrski jest menadżerem z ponad 19 letnim doświadczeniem w organizacjach o różnej skali. Współpracował z firmami z rynku HORECA oraz IT. Nadzorował 5 spółek, zasiadając w ich radach nadzorczych. W latach 2019 - 2021 pełnił stanowisko Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Usług Turystycznych. Specjalizuje się w realizacji projektów inwestycyjnych z dofinansowaniem zewnętrznym, pozyskiwaniu środków finansowych z programów krajowych oraz europejskich, a także projektowaniu kampanii rynkowych. Ukończył wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój" podaj