pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 15 czerwca 2021
  • 18 czerwca 2021
  • wyświetleń: 6933

Tak będzie wyglądała Karta Mieszkańca Moja Pszczyna

Od lipca mieszkańcy gminy Pszczyna będą mogli korzystać z Karty Mieszkańca Moja Pszczyna. Da ona dostęp do gminnych obiektów i atrakcji za symboliczne opłaty, zdecydowanie niższe od standardowych cenników dla turystów spoza gminy. Poznajcie zwycięski projekt graficzny - właśnie tak będzie wyglądała pszczyńska karta.

Reklama

karta mieszkańca moja pszczyna
Zwyciężył projekt Oskara Francuza - tak będzie wyglądała Karta Mieszkańca Moja Pszczyna


Oprócz gminnych obiektów do projektu będą mogli dołączyć pszczyńscy przedsiębiorcy: sklepy, firmy usługowe i lokale gastronomiczne. Katalog partnerów karty będzie otwarty i uzupełniany na bieżąco. Dziś już natomiast z wielką przyjemnością prezentujemy Wam zwycięski projekt karty, który wyłoniony został spośród prac nadesłanych przez mieszkańców. Oto jak będzie wyglądał jej awers.

Autorem pracy wybranej przez komisję konkursową jest Oskar Francuz.

Ponadto komisja wyróżniła dwie prace, których autorami są: Dawid Maroszek (na grafice projekt po lewej stronie) oraz Leonia Szary (projekt po prawej stronie). W plebiscycie na nagrodę publiczności zwyciężyła Karolina Kania.

Z laureatami i uczestnikami konkursu organizatorzy będą kontaktować się indywidualnie.

Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania karty i sposobu jej uzyskania dostępne będą na stronie internetowej www.pszczyna.pl od 29 czerwca.

Więcej o karcie mieszkańca piszemy w artykule Będzie karta mieszkańca "Moja Pszczyna" uprawniająca do zniżek.

karta mieszkańca moja pszczyna

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.