pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1573

Wspinaj się z Diablakiem - relacja z zajęć.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

11 czerwca odbyły się kolejne w tym roku zajęcia na ściance wspinaczkowej organizowane w ramach działalności Klubu Sportowo-Turystycznego "Diablak". Zobaczcie fotorelację!

Wspinaj się z DIABLAKiem - relacja z zajęć - 11.06.2021 · fot. KST Diablak


Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem.

Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz poznały podstawowe zasady asekuracji i wspinania oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe.

Ciągle liczymy na zainteresowanie tą formą rekreacji uczniów pszczyńskich szkół. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań aby zajęcia były jak najbezpieczniejsze.

Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbywają się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych wyjazdach o których informację publikowane będą na stronie klubu kstdiablak.pl

Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:
27 czerwca - wyjazd do parku rozrywki ENERGYLANDIA
11 lipca - wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski
25 lipca - wycieczka RODZINNA w Beskid Mały

Zapraszamy!
KST "Diablak"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj